EATON LDB3600FT35W Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, 35 Kaic, Ldb Type 3-Pole, 600A, 50/60 Hz
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Circuit Breaker |
| Height | 8 1/4" |
| Length | 8 1/4" |
| Width | 8 1/4" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 9 |
| Ship height (cm) | 20.96 |
| Ship length (cm) | 20.96 |
| Ship width (cm) | 20.96 |
| Country of Origin | US |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- WINTERS INSTRUMENTS PEM1297ZR 1.5 Inch, 0/30 Inch, Vac/Kpa 1/8 Inch, Npt Btm
- PASS AND SEYMOUR 2097-HGTRAW GFCI Receptacle, Hospital Grade, Tamper Resistant, 20A, 125V, White