EATON LD3450Z22 C Complete Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Ld, Complete Breaker | BH4KUG
EATON LD3450Z22 Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Ld Type, 3-Pole, 450A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4KUGModel: LD3450Z22
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 0.01"
Length 0.01"