EATON LD3400T77W Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Ld, Complete Breaker | BH4KUB
EATON LD3400T77W Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Ld Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4KUBModel: LD3400T77W
Item Circuit Breaker
Height 7 1/2"
Length 13"
Width 13"