EATON LD3400H01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Ld, Complete Breaker | BH4KTK
EATON LD3400H01 Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Ld Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4KTKModel: LD3400H01
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 8 1/4"
Length 4.06"