EATON KW4400KW C Molded Case Switch, K-Frame, Kw, Molded Case Switch, Adjustable Thermal | BH4KFW
EATON KW4400KW Molded Case Circuit Breaker, 600 VAC/250 VDC, 400A, 45 kA Interrupt, 4P
Item: BH4KFWModel: KW4400KW
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 7.22"
Length 4.1"
Width 7.22"