EATON KDC3400VH09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdc, Fixed Thermal | BH4JJP
EATON KDC3400VH09 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdc Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4JJPModel: KDC3400VH09
In Stock
Get it by Monday, May 25
Height 5 1/2"
Length 4.1"