EATON KDC3400A05 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdc, Fixed Thermal | BH4JHW
EATON KDC3400A05 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdc Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4JHWModel: KDC3400A05
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"