EATON KDC3300W C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdc, Complete Breaker | BH4JHV
EATON KDC3300W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdc Type, 3-Pole, 300A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4JHVModel: KDC3300W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Height 5 1/2"
Length 4.1"