EATON KDC3300CVH09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdc, Fixed Thermal | BH4JHK
EATON KDC3300CVH09 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdc Type, 3-Pole, 300A, 600 Vac, 250 Vdc, Copper
Item: BH4JHKModel: KDC3300CVH09
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Height 5 1/2"
Length 4.1"