EATON KDC3200VW C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdc, Fixed Thermal | BH4JGK
EATON KDC3200VW Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdc Type, 3-Pole, 200A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4JGKModel: KDC3200VW
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"