EATON KDB3250Z04 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdb, Complete Breaker | BH4JBM
EATON KDB3250Z04 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdb Type, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4JBMModel: KDB3250Z04
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Height 5 1/2"
Length 4.1"