EATON KDB3125W C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdb, Complete Breaker | BH4HZJ
EATON KDB3125W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdb Type, 3-Pole, 125A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4HZJModel: KDB3125W
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"