EATON KDB2150W C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdb, Complete Breaker | BH4HXX
EATON KDB2150W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kdb Type, 2-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4HXXModel: KDB2150W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"