EATON KD3400Y15 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd, Complete Breaker | BH4HWW
EATON KD3400Y15 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4HWWModel: KD3400Y15
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Height 5 1/2"
Length 4.1"