EATON KD3400X02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd, Complete Breaker | BH4HWQ
EATON KD3400X02 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4HWQModel: KD3400X02
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Height 5 1/2"
Length 4.1"