EATON KD3400U17 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd, Fixed Thermal | BH4HWJ
EATON KD3400U17 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, Line/Load
Item: BH4HWJModel: KD3400U17
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Height 5 1/2"
Length 4.1"