EATON KD3350A05U17 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd | BH4HRH
EATON KD3350A05U17 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 3-Pole, 350A, 600 Vac, 250 Vdc, Line/Load
Item: BH4HRHModel: KD3350A05U17
In Stock
Get it by Monday, May 25
Height 5 1/2"
Length 4.1"