EATON KD3225VW C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd, Complete Breaker | BH4HNR
EATON KD3225VW Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 3-Pole, 225A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4HNRModel: KD3225VW
In Stock
Get it by Monday, May 25
Height 5 1/2"
Length 4.1"