EATON KD3225U17 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd, Fixed Thermal | BH4HNT
EATON KD3225U17 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 3-Pole, 225A, 600 Vac, 250 Vdc, Line/Load
Item: BH4HNTModel: KD3225U17
In Stock
Get it by Friday, May 22
Height 5 1/2"
Length 4.1"