EATON KD3200S10 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd | BH4HNC
EATON KD3200S10 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 3-Pole, 200A, 600 Vac, 250 Vdc, Line/Load
Item: BH4HNCModel: KD3200S10
In Stock
Get it by Friday, May 22
Height 5 1/2"
Length 4.1"