EATON KD3125B01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd, Fixed Thermal | BH4HLU
EATON KD3125B01 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 3-Pole, 125A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4HLUModel: KD3125B01
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"