EATON KD2250WS4903 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd, Fixed Thermal | BH4HKW
EATON KD2250WS4903 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 2-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4HKWModel: KD2250WS4903
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Height 5 1/2"
Length 4.1"