EATON KD2250WS44 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd, Fixed Thermal | BH4HLA
EATON KD2250WS44 Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Kd Type, 2-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4HLAModel: KD2250WS44
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"