EATON JDC3200VWH09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdc, Fixed Thermal | BH4EFX
EATON JDC3200VWH09 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdc Type, 3-Pole, 200A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4EFXModel: JDC3200VWH09
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"