EATON JDC3200VW C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdc, Fixed Thermal | BH4EFZ
EATON JDC3200VW Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdc Type, 3-Pole, 200A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4EFZModel: JDC3200VW
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"