EATON JDC3150VW C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdc, Fixed Thermal | BH4EFP
EATON JDC3150VW Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdc Type, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4EFPModel: JDC3150VW
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"