EATON JDB44250KW C Molded Case Switch C, J-Frame Molded Case Circuit Breaker | BH4EEX
EATON JDB44250KW Molded Case Circuit Breaker, 600 VAC/250 VDC, 250A, 35/65 kA Interrupt, 4P
Item: BH4EEXModel: JDB44250KW
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"