EATON JDB3250S29M04 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb, Fixed Thermal | BH4EDZ
EATON JDB3250S29M04 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb Type, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4EDZModel: JDB3250S29M04
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"