EATON JDB3250S29 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb, Complete Breaker | BH4EDU
EATON JDB3250S29 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb Type, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4EDUModel: JDB3250S29
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"