EATON JDB3225V C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb, Fixed Thermal | BH4ECX
EATON JDB3225V Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb Type, 3-Pole, 225A, 600 Vac, 250 Vdc, Aluminum
Item: BH4ECXModel: JDB3225V
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"