EATON JDB3175W C Complete Molded Case Circuit Breaker C | BH4EBK
EATON JDB3175W Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, 175 A, 3-Pole, Without Terminals, Jdb Breaker
Item: BH4EBKModel: JDB3175W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"