EATON JDB3175A08S12 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb, Fixed Thermal | BH4EBG
EATON JDB3175A08S12 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb Type, 3-Pole, 175A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4EBGModel: JDB3175A08S12
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"