EATON JDB3175A06S10 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb | BH4EBE
EATON JDB3175A06S10 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb Type, 3-Pole, 175A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH4EBEModel: JDB3175A06S10
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"