EATON JDB3125X C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb, Complete Breaker | BH4EAG
EATON JDB3125X Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb Type, 3-Pole, 125A, 600 Vac, 250 Vdc, Aluminum
Item: BH4EAGModel: JDB3125X
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"