EATON JDB2200A06 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb, Fixed Thermal | BH4DYW
EATON JDB2200A06 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb Type, 2-Pole, 200A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH4DYWModel: JDB2200A06
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"