EATON JDB2100W C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jdb, Complete Breaker | BH4DYE
EATON JDB2100W Molded Case Circuit Breaker, Jdb Type, 2-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals
Item: BH4DYEModel: JDB2100W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 10"
Length 4.06"
Width 4.13"