EATON JD3250S12 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd, Fixed Thermal | BH4DXE
EATON JD3250S12 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd Type, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 50/60 Hz
Item: BH4DXEModel: JD3250S12
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"