EATON JD3225VCA02S30 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd | BH4DWG
EATON JD3225VCA02S30 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd Type, 3-Pole, 225A, 600 Vac
Item: BH4DWGModel: JD3225VCA02S30
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"