EATON JD3225U49 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd, Fixed Thermal | BH4DWH
EATON JD3225U49 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd Type, 3-Pole, 225A, 600 Vac, 50/60 Hz
Item: BH4DWHModel: JD3225U49
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"