EATON JD3200S10 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd, Fixed Thermal | BH4DVJ
EATON JD3200S10 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd Type, 3-Pole, 200A, 600 Vac, 50/60 Hz
Item: BH4DVJModel: JD3200S10
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"