EATON JD3200A13T10 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd | BH4DUV
EATON JD3200A13T10 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd Type, 3-Pole, 200A, 600 Vac
Item: BH4DUVModel: JD3200A13T10
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"