EATON JD3200A05U17 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd | BH4DUM
EATON JD3200A05U17 Molded Case Circuit Breaker, 3-Pole, 200A, 600 Vac, 1A-1B Same Side W/Right Pigtail
Item: BH4DUMModel: JD3200A05U17
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"