EATON JD3150S09 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd, Fixed Thermal | BH4DTV
EATON JD3150S09 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd Type, 3-Pole, 150A, 600 Vac, Line And Load
Item: BH4DTVModel: JD3150S09
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"