EATON JD3150CA02T26 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd | BH4DTT
EATON JD3150CA02T26 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd Type, 3-Pole, 150A, 600 Vac, Copper, Line/Load
Item: BH4DTTModel: JD3150CA02T26
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"