EATON JD3150CA02S30 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd | BH4DTP
EATON JD3150CA02S30 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd Type, 3-Pole, 150A, 600 Vac, Copper
Item: BH4DTPModel: JD3150CA02S30
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"