EATON JD3150A06N02 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd, Fixed Thermal | BH4DTU
EATON JD3150A06N02 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd Type, 3-Pole, 150A, 600 Vac, Line/Load
Item: BH4DTUModel: JD3150A06N02
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"