EATON JD3125U18 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd, Complete Breaker | BH4DTC
EATON JD3125U18 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd Type, 3-Pole, 125A, 600 Vac, Line And Load
Item: BH4DTCModel: JD3125U18
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"