EATON JD3100S10 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd, Fixed Thermal | BH4DRK
EATON JD3100S10 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd Type, 3-Pole, 100A, 600 Vac, 50/60 Hz
Item: BH4DRKModel: JD3100S10
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 10"
Length 4.06"
Width 4.13"