EATON JD2200VD01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd, Fixed Thermal | BH4DQC
EATON JD2200VD01 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, 2-Pole, 200A, 600 Vac, Line And Load End Caps
Item: BH4DQCModel: JD2200VD01
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"