EATON JD2200M01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd, Fixed Thermal | BH4DPR
EATON JD2200M01 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Jd Type, 2-Pole, 200A, 600 Vac, 50/60 Hz
Item: BH4DPRModel: JD2200M01
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"